Ercan Havalimanı Araç Kiralama

Ercan Havalimanı Araç Kiralama

ercan-havalimani-trip-rent-a-car2Kıbrıs Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin faaliyette olan tek havaalanı’dır ve Kıbrıs’a uçak ile seyahat eden yolcuların varış noktasıdır. Ercan Havalimanı’ndan ulaşım taksi ile veya Kıbhas (Kıbrıs Havalimanı Servisleri) ile sağlanmaktadır. Ercan’da araba kiralama bu iki ulaşım yoluna göre çok daha çabuk, kolay ve ekonomiktir. Taksi fiyatları Türkiye ile karşılaştırıldığı zaman daha yüksektir ve Kıbhas ile seyahat etmeyi tercih ettiğiniz zaman, otobüslerin kalkış zamanını beklemeniz gerekecektir.

Ercan Havalimanı’nda araba kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı !

Bizler,  Ercan Havalimanı Rent A Car olarak sizlere Kıbrıs genelinde en uygun kiralık araba fiyatlarıyla 7 gün 24 saat ercan’da araç kiralama hizmeti veriyoruz. Arzu ettiğiniz her model aracı, istediğiniz saatte ücretsiz olarak Ercan Havaalanı’nda teslim ediyoruz ve kira süresi bitince yine ercan’dan teslim alıyoruz. Ercan Havaalanında bulunan bize özel oto parkımız sayesinde oto park parası da ödemiyorsunuz.

Havalimanında karşılaşmama durumunda, bize önceden numarasını vermiş olduğunuz cep telefonunuzu açık bulundurmanız yeterli olacaktır. Cep telefonunuzu KKTC’de kullanabilmeniz için roaming’e (uluslararası dolaşıma) açık olması gerekmektedir.

Kıbrıs rent a car firması olarak Ercan’da teslim alıp, iade edebileceğiniz kiralık araç hizmetimizin yanı sıra, Kıbrıs’taki tüm otellere de yine ücretsiz olarak kiralık oto teslim yapabiliyoruz. 

Ercan Havalimanı’ndan araç teslimlerini nasıl yapıyoruz ?

Kıbrıs’a geliş uçuş bilgilerinizi bize tam ve eksiksiz olarak bildirdikten sonra, Kıbrıs Ercan Havaalanı geliş terminali çıkışında Ercan Havalimanı rent a car ekibi olarak sizi üzerinde isminiz yazılı tabela ile karşılayıp özel park yerinde bekleyen aracınızın yanına gidiyoruz. Size aracınızı gösterdikten sonra araç kiralama sözleşmesini dolduruyoruz ve kiralık aracınızı size teslim ediyoruz. Ödemeyi kiralık aracı teslim aldıktan sonra nakit veya kredi kartı ile havalimanında yapabilirisiniz. Size aracı teslim eden personelimiz rehberlik hizmeti ile de size yardımcı olmaya hazırdır.  Kira süresinin bitiminde aracı nasıl bize teslim edeceğiniz hakkında size bilgi verdikten sonra alandan ayrılıp tatilinizin keyfini sürmeye başlıyorsunuz. Ercan Havalimanı çıkış terminalinde karşılaşamama durumunda cep telefonu ile de sizi arayabilmemiz için uçaktan indikten sonra cep telefonunuzu açık bulundurmanız yeterli olacaktır. Hava şartlarından veya herhangi bir diğer sebepten kaynaklanan rötarlar, personelimiz tarafından takip edilir ve ineceğiniz saatte araç size teslim edilir,bu gecikme içinse herhangi bir extra ücret talep edilmez. 

ercan-teslim

Ercan Havaalanı'nda oto kiralama için tıklayın !

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019