Kıbrıs Lüks Araba Kiralama

kibris-luks-arac-kiralamaKuzey Kıbrıs'ta lüks veya üst segment araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için Mercedes E220, Mercedes C180 kompressor, ve BMW 520 i marka son model kiralık arabalarımızla hizmet veriyoruz. Bu premium araçlara ek olarak SUV (jeep) kullanmak isteyen müsterilerimiz için Nissan Qashgai, Ford Kuga ve Hyundai ix35 marka aracımızla SUV araba kullanmanın keyfini yaşayabilirler. KKTC'de lüks araç kiralamak, diğer kiralık araçlara göre biraz daha kapsamlı ve maliyeti normal arabalara oranla daha yüksek bir hizmettir. Bu sınıftaki araçlarımız filomuzda sınırlı sayıda olduğundan önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Üst segment araçlarımzdan olan Mercedes E220 ve Mercedes C180 kompressor ve Jeep araç sınıfında olan Ford Kuga araçlarımız eurodizel yakıt ile çalışmaktadır. Kiralama esnasında isteğe bağlı olarak yolunuzu kolayca bulabilmek için navigasyon da verilmektedir.

Lüks ve Jeep araçlarımızın tümü otomatik vites ve sağ direksiyonludur. Araçlarımzın güncel fiyatlarını sitemizden takip edebilirsiniz. 4 gün ve üzeri kiralama yapacaksanız fiyatta indirimler uygulanmaktadır. Daha uzun süreli lüks araba veya Jeep kiralamak isteyen müşterimiz 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak özel fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirler. Kiraladığınız arabayı, Ercan Havalimanından veya kaldığınız otel veya adresten ücretsiz olarak teslim alabilir ve iade edebilirsiniz. Araçlarımızın tümü full sigortalıdır ve minimum kira süresi 3 gündür. 1 veya 2 günlük kiralamalarda belirli oranda indirim uygulanmaktadır. Kıbrıs'ta lüks rent a car kullanmanın keyfini sürmek ve tatilinizi kusursuz bir şekilde geçirmek için hemen bizi arayın.

Rezervasyon telefonu : 0090 548 888 1 999

Kıbrıs'ta üst segment araç kiralamak için tıklayın !

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019