Kibris oto kiralama

car rental keyKıbrıs’ta kiralık araba sektöründe lider konumda bulunan firmamızın 24 saat Ercan Havalimanı servisi yanı sıra merkez ofisi Girne’dedir. Bunun yanında Magosa’da kiralık araç ihtiyacı olan müşterilerimiz için Magosa şube ofisimiz vardır. Magosa şehri, Magosa Otelleri ve çevresine 24 saat kiralık araç hizmeti sağlıyoruz. Ercan Havalimanı araç kiralama servisimiz, alanda 24 saat hizmet vermektedir. Ercan Havalimanı teslim ve iadelerimiz tamamen ücretsizdir. Rezervasyonunu yaptırdığınız aracı havalimanına getiriyoruz. Yetkili personelimiz sizi kapıda karşılıyor ve kiralık aracınızı size teslim ediyor. Ödemenizi teslimden hemen sonra nakit veya kredi kartı ile yapabiliyorsunuz. Kira bitiminde araç tesliminin nasıl olacağı bilgisi size personelimiz tarafından verilecektir. Ercan Havalimanından kiraladığınız arabayı gemi limanlarında veya kaldığınız otelde de teslim edebilirsiniz.

Kıbrıs oto kiralama hizmetinden faydalanmak için 25 yaşınızı doldurmuş olmanız ve geçerli bir sürüş ehliyetinizin olması gerekiyor. Kuzey Kıbrıs’ta sol taraftan akmaktadır. Tüm kiralık araçların direksiyonları aracın sağ tarafındadır. Bu şu demek oluyor ki, düz vites bir araç kiraladığınız zaman vitesi sol elle değiştiriyorsunuz. Biraz zor olabileceğini düşünebilirsiniz ama kısa bir süre buna alışacağınızdan emin olun. Eğer düz vites kiralık araç kullanmanın size gerçekten zor geleceğini düşünüyorsanız, o zaman size otomatik vites bir araç kiralamanızı öneririz. Böylece vitesle uğraşmazsınız.

Hedefimiz Kıbrıs’ta oto kiralama hizmetini sizlere en hızlı ve en kolay şekilde sunmaktır. Bunun için istediğiniz zaman kiralık araç rezervasyonu yapabileceğiniz web sitemizi kullanabileceğiniz gibi 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz. İstediğiniz kiralik arabanın rezervasyonunu yaptırdıktan sonra size sadece uçaktan inip Kıbrıs’ı keşfetmek kalıyor.

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019