Kıbrıs Ucuz Araç Kiralama

ercan-havalimani-arac-kiralamaKıbrıs ucuz araç kiralama alanında faaliyet gösteren firmamız, Ercan Havalimanı dahil KKTC'nin tüm yerleşim yerlerindeki hotellere de kiralık araç teslimi yapmaktadır. Kıbrıs'ta araç kiralamak cennet adayı gezebilmenin en kolay ve en ekonomik yoludur. Geçtiğimiz 12 yıldan bu yana KKTC'de kiralık araç hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren şirketimiz, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmayı hedef olarak seçmiştir. Sürekli yenilediğimiz kiralık araç filomuzla sizlere Kıbrıs'ta oto kiralama sektöründeki en iyi servisi vermeye çalışıyoruz.

Kıbrıs'ta oto kiralama hizmetimizden faydalanabilmek için sigorta şartları gereği en az 25 yaşında olmanız gerekmektedir. Bunun yanında herhangi bir ülkenin geçerli sürüş ehliyetine sahip olmanız araç kiralamak için yeterli olacaktır. Araçlarımızı ve fiyatlarımızı devamlı olarak güncel olan internet sitemizden takip edebilirsiniz. Arabanızı rezerve etmek için eş zamanlı rezervasyon yapabileceğiniz online rezervasyondaki talep formunu doldurabilir veya 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs'ta kiralık oto kullanırken dikkat etmeniz gereken kuralları yine sitemizde bulabilirsiniz. En önemli kurallar, tüm kiralık araçlarımızın direksiyonlarının sağ tarafta olması ve Kıbrıs'ta trafiğin yolun sol tarafından akmasıdır.

Kiralayabileceğiniz araba seçenekleri arasında her sınıf ve her model aracımız vardır. Ekonomik sınıftan lüks sınıfa, orta segment araçlardan üzeri açılabilen araçlara, 4x4 SUV araçlar, VİP sınıf araçlar ve kalabalık aileler için 7 ve 8 kişilik araçları filomuzda bulabilirsiniz. Marka, model ve fiyatlar hakkındaki bilgiyi sitemizdeki "fiyatlarımız" sayfasından alabilirisiniz.

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019