Lefkoşa Rent A Car

car rental keyLefkoşa’da oto kiralamak Kıbrıs’ın başkentini gezmenin en ekonomik yoludur. Lefkoşa’ya gelen ziyaretçilerin çoğu kısa iş ziyareti için gelen kişilerdir. Kıbrıs’ın başkenti olan şehir denize yakın değildir ve çok fazla otel yoktur fakat oldukça lüks casino hotelleri yer almaktadır. Lefkoşa Şehri bügüne dek dünyanın tek bölünmüş başkenti olma özelliğini taşımaktadır. Lefkoşa’nın yiğitler burcu noktasından, hem Türk tarafı hem de rum tarafı görülebilmektedir ve turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerin başında gelmektedir. Lefkoşa’nın diğer sınır kapılarını da ziyaret etmenizi öneririz. Sınır kapıları, Metehan sınır kapısı (araçla geçiş), Lokmacı sınır kapısı ve Ledra Palace sınır kapılarıdır. Şehrin alışveriş merkezi olan arasta çarşısı, yerli halkın en çok tercih ettiği dereboyu caddesi, Kıbrıs kültürünü yansıtan Büyük Han Lefkoşa’da ziyaret edilmesi  gereken yerler arasındadır. Lefkoşa’daki katliamın yapıldığı Barbarlık müzesi de yine Lefkoşa’nın dereboyu sokağındadır.
Lefkoşa araba kiralama hizmetimizden faydalanarak tüm bu yerlere en ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz. Kiralık oto ile, başkent Lefkoşa’yı rahatça gezip keşfedebilirsiniz.

Lefkoşa Rent A Car Hizmetimiz

Lefkoşa rent a car hizmetini firmamızdan sağlayabilirsiniz. Lefkoşa’da araba kiralamak isteyen müşterilerimiz bizi 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden arayabilirler. Kıbrıs’ın genelinde olduğu gibi Lefkoşa şehrinde de toplu taşıma çok gelişmiş değildir. Şehir içinde dolmuşlar sadece belirli güzergahlarda yolcu taşımaktadırlar. Bundan dolayı Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’yı tam anlamıyla gezip görebilmeniz için Lefkoşa’da oto kiralama servisimizden faydalanabilirisiniz. Ercan Havalimanı Rent A Car olarak ofisimiz ve otoparkımız havalimanındadır fakat Lefkoşa’ya ücretsiz olarak kiralık araç teslim ediyoruz. Lefkoşa’ya sadece 15 dakika uzaklıktayız. Kiralık arabanızı Lefkoşa’da alıp Girne’de veya Ercan Havaliman’ında da teslim edebilirsiniz.

Lefkoşa rent a car için bizi arayınız, 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz; 0548 888 1 999 

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019